Yaz kış demeden kullanılan giyim parçası nedir diye sorsalar muhakkak spor takımları deriz. Eşofman, tayt gibi spor giyim parçaları, kombin derdine düşmeyenler için en basit giyinme formülüdür. Önemli olan şeyin rahatlık olduğunu anlatan bu parçalar dışarıdan bakıldığı zaman güzel görünmenizi de sağlar. Spor görünmeyi sevenler için yazdığımız bu yazıda başka parçalarla da spor şıklığı yakalamanın yollarından bahsettik.

Spor şıklık deyince aklımıza ilk gelen parçalardan biri taytlardır. Özellikle siyah taytlarla spor şıklığı elde etmeniz daha bir kolay! Zıt renklerin gücünü yansıtmak istiyorsanız beyaz tişört ve beyaz spor ayakkabılar ile kombin oluşturun. İp askı detayı olan renkli üst giyimler de siyah tayt üzerinde oldukça hoş durur. Kombine saat, gözlük, şapka gibi aksesuarları eklemeyi unutmayın ve taytla oluşturacağınız bu kombinlerin keyfini çıkarın.

Spor parçaların tamamıyla kombin yapmak istemiyor olabilirsiniz. Eğer amacınız birkaç detay ile spor şıklığı yakalamak ise kot pantolonlar tam buna göre! Açık renkli kot pantolonlar spor şıklık açısından daha büyük kolaylık sağlar. Bu yüzden tercihinizi açık tonlarda kot pantolonlardan yana kullanmalısınız. Beyaz üst giyiminiz, kot pantolonunuz ve spor ayakkabınız ile spor şıklığın esintilerini yakalayın. Beyaz üst giyiminizin çizgi detayları olması kombine ayrı bir güzellik verecektir. Spor çantanızı ve gözlüğünüzü kombine dahil ederek görünümünüzü tamamlayın. Bu kombin bir pazar günü arkadaşlarınız ile kafede buluşacağınız zaman ya da konsere gideceğiniz zaman kurtarıcınız olacaktır. Tamamen sportif olmanızdan ziyade küçük detaylarla günlük şıklık ve spor şıklığı harmanlamanızı sağlar.

Son kombin önerimiz ise spor veya  egzersiz deyince aklımıza gelen ilk görüntüdür. Eşofman takımıyla yapacağınız kombin en rahat ve en spor olmanızı sağlar. Klasik çizgi eşofmanınız, spor ayakkabınız ve şapkanız ile yapacağınız bu kombin bir koşu ya da doğa yürüyüşü esnasında destekçiniz olur. Sevdiğiniz renklere sahip eşofmanınızı giyin ve sporun eşsiz tadına varın.

DİKKAT ÇEKİCİ SPOR GİYİM KOMBİNİ

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir