Sevgililer gününün yaklaşmasıyla birlikte kadınları olduğu kadar erkekleri de kıyafet seçme konusundabüyük bir telaş sardı. Hayatınızın kadınıyla geçireceğiniz en özel anlardan biri sevgililer günü. Böyle bir an için de özenle hazırlanmak gerekiyor tabii.Partneriniz sizi her halinizle beğeniyor elbette, ama yaptığınız birkaç şey ile onu kendinize daha çok bağlayabilirsiniz. Bazı kıyafetler sayesinde istediğiniz kombini kolayca yakalayabilirsiniz.

HEM SPOR HEM RAHAT AYNI ZAMANDA DA ŞIK KOMBİN NASIL YAPARIM

Casual açık renk bir gömlek ile spor olabilirsiniz. Mesela buz mavi, beyaz, krem gibi renklerde gömlek tercih edilebilir. Buna uygun olarak ta ceket pantolon rengi olarak lacivert, koyu kahve gibi renkler tercih edilebilir.Bu kombinin üzerine spor koyu renklerde blazer ceket giyilebilir.Giydiğiniz ceketin de şık görünmenizde büyük bir önemi var ceketin kol boyu gibi.Ceketin kolları tam bilekte olmalıdır.Ceketin boyu da tam kalça hizasında olmalıdır.Bu basit gibi görünen şeyler tüm şıklığınızı bozabilir.Bu gömlek ceket kombinin altına da ceket ile aynı renkte olan bir pantolon tercih edilmelidir.Slim kesim bir jeanuygun olacaktır.Paçaları da kısa olmamalı çünkü erkeklere kısadan daha çok yakışıyor.Önemli bir parça olan ayakkabıları da ya gömleğinizle ya da ceket ve seçtiğiniz jean ile aynı renkte bir ayakkabı seçmelisiniz ki spor şıklığınız bozulmasın.

Şık olmak diyince akla papyon, kravat gelir fakat bu kombinizde buna hiç gerek yok.Blazerinizin cep kısmına koyduğunuz pantolon veya gömlekle aynı renkte bir mendil şık duracaktır.

Eğer başka bir aksesuar kullanmak gerekirse bir el çantası tercih edebilirsiniz.İş adamlarınız şıklıkla kullandığı deri el çantaları sizi bu akşamda şık hale getirecek bir aksesuarlardan biridir.Başka bir aksesuar olarak ta şal kullanabilirsiniz ama şalınız kesinlikle giydiğiniz kıyafete uyumlu bir şal olmalıdır.

Ve şıklığınıza şıklık katacak olan kısım saçlarınızdır. Eğer kıvırcık saçlarınız varsa saçlarınızı kestirmek yerine uzatarak saçlarınızın güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz  .Bukleleri kontrol altına almak için saç şekillendirici köpükler kullanabilirsiniz.Düz veya dalgalı saçlara sahipseniz bir tarafı kısa diğer tarafı uzun saç modelini kullanabilirsiniz.  Sonra kestirdiğiniz tarafa ayırıp sprey ile sabitleyince saçınız tamamdır.

SEVGİLİLER GÜNÜ ERKEK KOMBİNLERİ

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir