Bu konuda ikiye ayrılanlar var bazıları bu günü gereksiz ve para tuzağı olarak görürken, bazıları özel ve özenle kutlanması gereken bir gün olarak yaşıyor.Aslında özel günler çiftler için önemlidir.İlişkinin özel oluşunu hissetirir, heyecanı artırır.
SEVGİLİME NASIL GÜZEL GÖRÜNEBİLİRİM

Bugünü önemli bulan kişiler için giyilen kıyafetler de önemlidir.Kullandığınız herhangi bir ruj ,herhangi bir kıyafet,herhangi bir saç sevgilinizin size tekrar aşık olmasını sağlayabilir.Sevgililer gününde giyeceğiniz kıyafet mekana göre değişebilr.

SADELİĞİ SEVENLERE

Hareketli ortamlar bize göre değil sevgilimle romantik ortam yaratmak istiyorum diyorsanız her kadının dolabında mutlaka olmalı denen siyah elbiseyi doğru aksesuarlarla iddialı bir hale getirebilirsiniz. Pudra rengi ayakkabılar ve aynı renkte bir kürk siyahla çok uyumlu olacaktır.Sevgililer günü klişesi olan kırmızıdan uzak durmakta fayda var ancak gece şık bir yemeğe gitmeyi planlıyorsanız kırmızı kalem elbise ile sevgilinizin tüm dikkatini üzerinizde toplayabilirsiniz. Ancak aksesuar ve saçınızda abartıdan kaçının.Tercihiniz rahat hareket edilebilecek bir saç olsun ki sürekli saçınızı düzeltmek ile meşgul olmayın sevgilinizle güzel zaman geçirin.

İDDİAYI SEVENLERE
Özellikle bol bol dans edilebilecek enerjik bir ortama gidecekseniz desenli kloş bir etek seçip altına çizme giyebilirsiniz.Herhangi bir akşam yemeği de olabilir.İddialı görünmek istiyorsanız kesinlikle kırmızı rengi tercihiniz olmalıdır.Kırmızı ve dorenin uyumunu elbette biliyorsunuzdur.Bu şekilde hem dikkat çekici hem de zarif bir şıklık yakalamış olursunuz.Kırmızı ve kahve tonları biraz boğsada az miktarda kullanıldığı için hiçbir rahatsızlık vermiyor tercihiniz olabilir.Kırmızı dantel bir elbise ile gümüş stiletto ayakkabıyı da kombinleyebilirsiniz.Bu sizi olduğunuzdan daha çekici kılacaktır.Uzun boylu hanımları da unutmuyoruz elbette kısa prenses model elbiselerde sizin tercihiniz olabilir.Stre, bandaj veya dar kırmızı elbise modelleri kısa boylu hanımlar tarafından da tercih edilebilir. Topuklu ayakkabılar ile de çok şık duran bu elbiseleri daha çok zayıf ve fit bayanlara tavsiye edebilirim.

DOĞRU AKSESUAR SEÇİMİ

Kıyafetlerinizde aksesuar oldukça önemlidir.Basit bir aksesuar ile kıyafetinizi çok kötü de gösterebilirsiniz,olduğundan daha havalı da.

SEVGİLİLER GÜNÜNDE EŞİNİZİ KENDİNİZE TEKRAR AŞIK EDİN

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir